PONUKA PRÁCE

Hlavný účtovník/účtovníčka RABČAN s.r.o., r.s.p.

Miesto práce: Rabča
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: Ihneď
Mzdové podmienky (brutto): 1250 € / mesiac
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
– správne účtovanie a samostatné riešenie účtovných operácií v rámci podvojného účtovníctva
– spracovanie ročných daňových priznaní (daň z príjmu, daň z motorových vozidiel, atď.)
– kontrola daňových dokladov
– pravidelná inventarizácia účtov hlavnej knihy
– príprava a kontrola podkladov z pohľadu DPH, spracovanie uzávierok
– párovanie salda dodávateľov a odberateľov
– príprava podkladov a analýz podľa požiadaviek
– účtovanie majetku a odpisov majetku v zmysle platnej legislatívy
– spracovanie mzdovej agendy pre zamestnancov spoločnosti
– príprava štatistických výkazov
– komunikácia s úradmi, finančnými inštitúciami, a pod.
– prípravné práce pri verejnom obstarávaní – a iné

Zamestnanecké výhody, benefity
– ponúkame prácu v obecnej spoločnosti a v priateľskom kolektíve
– odmeny v priebehu roka podľa výkonu práce
– doplnkové dôchodkové poistenie
– možnosť vlastného rozvoja a sebarealizácie
– odborné školenia

Požiadavky na zamestnanca:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie
  • odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. Stupňa
  • Vzdelanie v odbore

Ekonomické Ostatné znalosti:
Podvojné účtovníctvo – expert
Mzdy – pokročilý
Personalistika – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý

Počet rokov praxe: 3 a viac rokov
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
– samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
– precíznosť a logické myslenie
– lojalitu a diskrétnosť
– komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
– odolnosť voči stresu, vysoké pracovné nasadenie
– spĺňanie niektorého kritéria uvedeného v § 2 ods. 5 alebo 6 zákona č. 112/2018 Z.
z. o sociálnej ekonomike a sociálnych podnikoch – výhodou

Informácie o výberovom konaní:
Žiadosť o prijatie do zamestnania je možné zaslať do 19.12.2023. Vážime si Váš
záujem o prácu v našej spoločnosti a vopred ďakujeme všetkým záujemcom.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.
Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení
výberového konania skartované v zmysle zákona o ochrane osobných údajov.

Adresa spoločnosti

RABČAN s.r.o., r.s.p.
Rabčická 334
029 44 Rabča

Kontaktná osoba:
Stanislav Šimurdiak, konateľ
Tel.: +421 948 038 418
e-mail: rabcansro@gmail.com